O Nas

Kolekcja DN-NIGHTWEAR® opowiada o tym, jak cudowną tajemnicą potrafi być kobieta. Zmienna i energiczna ale nade wszystko elegancka, a w jej sercu zawsze gra romantyczna melodia. To dla niej tworzymy unikalne komplety bielizny nocnej, które doskonale komponują się ze sobą dając uczucie swobody także poza sypialnią.

Kolekcję DN-NIGHTWEAR® charakteryzuje finezja, świeżość oraz subtelne wyrafinowanie. Piękno ukryte w naturalnych materiałach i nienagannym wykonaniu podkreślane jest oryginalnym wzornictwem i niebanalną kolorystką.

DN-NIGHTWEAR® (dawniej Dobranocka) jest liderem i ekspertem w projektowaniu bielizny nocnej w Polsce. DN-NIGHTWEAR® oferuje bieliznę damską, męską i młodzieżową, jak również koszule i piżamy dla kobiet w ciąży oraz szlafroki. Materiały użyte do kolekcji to przede wszystkim wysokiej jakości bawełna, welur oraz wiskoza. Kolekcja DN-NIGHTWEAR® kierowana jest do osób młodych i aktywnych, wrażliwych na aktualne trendy i ceniących sobie wygodę. Posiadamy również linię dla osób lubiących prostotę i elegancję.

Misją firmy jest tworzenie bielizny idealnie odpowiadającej potrzebom ciała, dającej poczucie zmysłowego komfortu, a tym samym zaspokajającej nawet najbardziej wyrafinowane gusta. W ślad za najnowszymi trendami obowiązującymi na rynku nasi projektanci starannie dobierają kroje wyrobów, materiały i ich kolorystykę oraz wszelkie elementy ozdobne.


Wysoka jakość i innowacyjne wzornictwo sprawiają, że produkty marki DN-NIGHTWEAR® od ponad 20 lat cieszą się niezmiennym zaufaniem klientów nie tylko w Polsce, ale również w innych państwach gdzie skutecznie zdobywamy nowych klientów. DN-NIGHTWEAR® to połączenie mody z nowoczesnymi technologiami i wysoką jakością, od lat potwierdzane satysfakcją klientów.

DN-NIGHTWEAR® promuje także trend odchodzenia od stereotypu traktowania bielizny nocnej na rzecz bardziej emocjonalnego, osobistego podejścia i swobody we własnym domu. Stawiamy na nieustanny rozwój oraz doskonalenie naszych produktów, dlatego z sukcesami rozwijamy się na kilkunastu rynkach Europy.